Witamy!

Na naszej stronie dowiesz się o kancelariach działających na rynku Warszawskim oraz poznasz opinie o nich

Lipiec 2020 Czerwiec 2020 Maj 2020 Luty 2018 Styczeń 2018 Marzec 2017

Polecamy:

Elewacje zewnętrzne dla Twojego domu

2020-07-20 |

frazy kluczowe: tynki dekoracyjne, tynki, ocieplenia budynków

Jeżeli jesteś właścicielem budynku, na pewno analizujesz co miesiąc koszty jego eksploatacji. W sezonie zimowym można jednak zaoszczędzić na ogrzewaniu, wykonując termomodernizację budynku. 
Ocieplenia budynków za pomocą wełny mineralnej lub styropianu są najpopularniejsze. Decydując się na taki krok, warto rozejrzeć się za doświadczoną firmą, która szybko i fachowo wykona prace. O tym, ile zaoszczędzimy na ogrzewaniu, decyduje m.in. grubość materiału izolacyjnego. Trzeba jednak pamiętać, że im grubsza warstwa izolacja tym większy koszt termomodernizacji. 
Na szczęście wydatki zwrócą się w przeciągu kilku lat. Gdy prace związane z ociepleniem budynków zakończą się, warto pomyśleć o upiększeniu zewnętrznej elewacji. Na rynku dostępne są tynki elewacyjne, które nam to zapewnią. 
Tynki takie można podzielić na cienkowarstwowe, mineralne, akrylowe, silikonowe oraz silikatowe (krzemianowe) (przykładowe: http://becco.eu/produkty/produkt-6/tynk-silikonowy). Najbardziej popularne tynki dekoracyjne są dostępne w całej palecie kolorów i struktur. 
Wszystko zależy od gustu i pomysłu inwestora. Na życzenie tynk dekoracyjny może przybrać postać kamienia łupkowego, naturalnego, mozaiki lub posiadać strukturę drewna. Tynki dekoracyjne charakteryzuje trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz paro przepuszczalność. Mogą posiadać warstwę antygrzybiczną i są łatwe w czyszczeniu. Do tynków można dodać włókno węglowe, dzięki czemu mają one zdolność do wypełniania rys na starych elewacjach.

'

Zdjęcia naszego reportera
tynki dekoracyjne
tynki
ocieplenia budynków

Warto zobaczyć: